Kim jestem

Renata Szewczyk

Renata Szewczyk

Cześć! Jestem Renata.

Dużo podróżuję, zwłaszcza do Azji, gdzie szukam nowych sposobów pracy z ciałem, duszą i umysłem. Joga i medytacja są głównymi technikami, których używam na co dzień i którymi dzielę się z uczestnikami moich zajęć i wyjazdów z jogą a także z czytelnikami bloga.

Rozwój osobisty dzięki jodze i podróżom to coś, co zadziałało i działa w moim życiu. Od lat używam tych narzędzi, by być zdrowszą, spokojniejszą, szczęśliwszą osobą, która żyje w zgodzie ze sobą. To dzięki jodze odważyłam się rzucić pracę, wyruszyć w podróż życia i zmienić je, na bliższe mojemu sercu i marzeniom.

Poza tym, jestem certyfikowaną nauczycielką hatha vinyasa jogi u Satyamy Lasby (200h RYS, 2014) oraz jogi dla dzieci i młodzieży według podejścia Divine Light Yoga u Laury McEgan (110h RCYS, 2015), a obecnie biorę udział w 2-letnim kursie nauczycielskim w OM Joga School u Agaty Biernat (2020).

Style jogi: Flow, Yin, Iyengara.

By dzielić się swoją pasją założyłam Jee Yoga – Podróże dla Ciała, Umysłu i Duszyzabieram w podróż z jogą po Europie, Indiach i Azji Południowo-Wschodniej oferując oryginalne programy wyjazdowe dla osób zainteresowanych rozwojem osobistym w oparciu o techniki jogi i medytacji.

Jeśli chcesz dowiedzieć się o mnie więcej, zajrzyj na mojego BLOGA.